Tel: +48 95 735 50 66 
CHEMOIL,   66-400 GORZÓW WLKP,   UL. WAWRZYNIAKA 43

Płyny

Płyny i koncentraty chłodnicze, płyny eksploatacyjne

Koncentrat i płyny chłodnicze oraz eksploatacyjne. Mają za zadanie odprowadzenie ciepła powstałego podczas pracy urządzenia. Służą również jako nośniki ciepła (wysokich lub niskich temperaturach) w urządzeniach typu np. układy solarne lub chłodziarki przemysłowe. Oferowane przez nas płyny są skomponowane na bazie glikolu, co pozwala mieszać je z wszystkimi innymi dostępnymi na rynku europejskim. Posiadają one dodatki uszlachetniające i inhibitory korozji, które zapewniają doskonałą ochronę układów przed korozją, przegrzaniem i zamarzaniem.

Płyny dostępne w naszej ofercie:

Koncentraty Chłodnicze

Przeznaczenie: Płyn w formie koncentratu do samodzielnego rozrobienia. Po rozrobieniu  w proporcjach 50% koncentrat 50% woda Demi pozwoli nam uzyskać temp. zamarzania -35 C. Przeznaczony do układów chłodzenia samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych i budowlanych. Dostępne opakowania: 1l, 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l

Płyny Chłodnicze

Przeznaczenie: Gotowy do użycia płyn chłodniczy skomponowany w temp. zamarzania -35 C. Stosowany do układów chłodzenia samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych i budowlanych.

Dostępne opakowania: 1l, 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l

Płyny Solarne

Przeznaczenie: Gotowe płyny o różnych temp zamarzania od -50 C do -10 C do użycia jako nośnik ciepła w układach solarnych, instalacjach centralnego ogrzewania jak i również w układach chłodziarek przemysłowych (w tym przypadku jako nośnik niskich temperaturach).

Dostępne opakowania: 5l, 20l, 30l, 200l, 1000l

  • Partenrzy: Venol, Tedex, Fuchs, Castrol, Mobil
  • Partenrzy: Venol, Tedex, Fuchs, Castrol, Mobil