Tel: +48 95 735 50 66 
CHEMOIL,   66-400 GORZÓW WLKP,   UL. WAWRZYNIAKA 43

O firmie

Chemoil - oleje, smary, płyny, rozpuszczalniki, nafty

Firma CHEMOIL jest spółką handlową specjalizującą się w dystrybucji i obrocie produktów naftowych, specjalistycznych takich jak: oleje, smary, płyny eksploatacyjne, nafty, parafiny, rozcieńczalniki i wiele innych specyfików z branż przemysłowych, rolniczych, motoryzacyjnych oraz chemicznych.

Posiadając 23-letnie doświadczenie w branży naftowej oraz znając doskonale potrzeby rynku i naszych klientów, oferujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty, co w połączeniu z fachowym doradztwem gwarantuje 100% zadowolenia naszych odbiorców. Wieloletnia współpraca z największymi rafineriami i producentami środków smarnych pozwala nam na zapewnienie naszym odbiorcom najniższych cen na cały oferowany przez nas asortyment.

Dysponujemy własnym transportem oraz posiadamy umowy transportowe z największymi firmami spedycyjnymi w Polsce, co daje nam możliwość zapewnienia naszym klientom błyskawicznych i stabilnych dostaw na terenie całego kraju. Wszystko to po to, aby mechanizmy napędzające Państwa biznes nigdy nie miały przestojów! Zdając sobie sprawę, że renomę mamy tylko jedną, a najlepszą formą reklamy jest pozytywna opinia naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Zapraszamy do współpracy.

Oleje silnikowe, oleje dla rolnictwa Chemia samochodowa, płyny, oleje Smary, chłodziwa, emulgole, rozpuszczalniki
  • Partenrzy: Venol, Tedex, Fuchs, Castrol, Mobil
  • Partenrzy: Venol, Tedex, Fuchs, Castrol, Mobil